تلفن تماس پانید021-88518972  -  88518973

مجازی سازی

شما برای ذخیره و نگهداشت اطلاعات خود از الگوریتم مشخصی پیروی می کنید و یا به فراخور حالتان از فایلها حفاظت می کنید ؟ اگر تاکنون به این مسئله فکر نکرده اید کافیست بدانید متأسفانه اکثر ما نحوه دسته بندی و نقل و انتقال داده های دیجیتالی را بطور صحیح نمی دانیم و هر کدام با توجه به روشی که به ذهنمان می رسد اقدام به جمع آوری داده ها می کنیم . در حالی که بهتر است از روش ها و الگوریتم هایی استفاده کنیم که همواره از سلامت اطلاعات مطمئن باشیم و هیچگاه نگران از دست دادن آنها نباشیم . هر سازمانی با هر زمینه کسب و کار، وابسته به زمان دسترسی داده هایش برای پردازش و تصمیم گیری است.
در مورد دستگاه های ذخیره سازی مسئله ضروری تنها جابجایی داده بر روی دیسک بر اساس میزان فعالیت کاری نیست بلکه انجام فرآیند به طور کاملا اتوماتیک و خودمدیریت شده است از طرفی در دسترس بودن داده ها یکی از مواردی است که اکثر ما به آن نیاز داریم و همچنین استفاده روز افزون از نرم افزارهای محیط رایانش ابری و مجازی سازی ما را برآن می دارد تا هرچه بیشتر به نحوه ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی دقت نماییم .
حال باید گفت که انتخاب صحیح و کارشناسانه مجموعه قدرتمندی از تجهیزات ذخیره سازی و همچنین به اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی و از همه مهمتر نحوه پیکر بندی آنها ، مهترین رکن در عدم اتلاف منابع مالی و زمانی یک سازمان می باشد؛
با اطمینان می توان گفت شرکت افزار پرداز پانید دارای کادری مجرب در این زمینه می باشد.

آدرسآدرس :  تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، کوچه نیکوقدم ، پلاک 8 ، واحدهای 17 و18

تلفن تماستلفن :  3-88518972-021

فکسفکس :  89782660-021

پست الکترونیکایمیل :  Info[at]panidco.ir