تلفن تماس پانید021-88518972  -  88518973

درباره افزار پرداز پانید

شرکت افزار پرداز پانید فعالیت خود را ازسال 1387 آغازکرده ودارای ارتباط مستقیم با پارتنرهای شرکت اچ پی HP میباشد و قادر است بروزترین و جدیدترین سرور و استوریج های شرکت اچ پی را به مشتریان خود ارایه دهد.

یکی دیگر ازحوزه های فعالییت شرکت پانید فروش تجهیزات سیسکو میباشد که این تجهیزات عبارت اند از: انواع روتر سیسکو ، انواع ماژول سیسکو ، سوییچ های لایه دوم و سوم سیسکو، فایروال ها و تجهیزات امنیتی شبکه.

افزار پرداز پانید با انگیزه دستیابی به مفهوم حقیقی ارایه خدمات شبکه با بهترین کیفیت در سال 1387 توسط گروهی ازمدیران ومتخصصان با تجربه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را آغازنمود. با همیاری کارشناسان مدیریت ، مهندسین نرم افزار و سخت افزار متخصصین طراحی و استقرار شبکه های کامپیوتری و با بهره گیری منابع اطلاعاتی گسترده خود مجموعه ای کامل از محصولات و خدمات را جهت توسعه بستر فناوری اطلاعات فراهم نموده است.این شرکت با تکیه بر پیشینه و تجربه مدیران ارشد اجرایی و پرسنل متخصص خود که در نهادها و سازمان های دولتی و غیر دولتی پروژه های متعددی را طراحی و اجرا نموده اند توانسته در رهبری و هدایت بازار صنعت و فناوری اطلاعات به ویژه در بخش طراحی و اجرا شبکه ، خدمات پشتیبانی ، واردات تجهیزات شبکه استاندارد و به روز ، فروش و نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه فروخته شده و.... نقش مهمی را بر عهده داشته باشد.

پرسنل ما در زمره بهترین فارغ التحصیلان رشته های مدیریت فناوری اطلاعات ، مهندسین کامپیوتر( سخت افزار و نرم افزار ) مهندسی شبکه و مدیریت می باشد. کارشناشان این شرکت علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی دانشگاهی و تجربه کاری.اداری گواهی نامه های تخصصی محصولات شرکت هایی همچون می باشند.

شرکت افزار پرداز پانید با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور درسال 1387 و با نام تجاری پانید تاسیس گردید. موسس شرکت از متخصصین به نام رشته های سخت افزاری و نرم افزاری از دانشگاههای معتبر بوده و دارای سابقه فعالییتهای پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف می باشد.

در حال حاضر خدمات شرکت پانید شامل طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری ، واردات و فروش انواع تجهیزات بانکی ، واردات و فروش انواع تجهیزات شبکه ، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی مراکز داده ، مشاوره و آموزش های تخصصی درزمینه شبکه کامپیوتری می باشد.

  • خدمات شبکه با ارایه راهکارهای نوین
  • کابل کشی و اتصالات وایرلس
  • نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه
  • مجازی سازی
  • نصب و راه اندازی ایمیل سرور

آدرسآدرس :  تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، کوچه نیکوقدم ، پلاک 8 ، واحدهای 17 و18

تلفن تماستلفن :  3-88518972-021

فکسفکس :  89782660-021

پست الکترونیکایمیل :  Info[at]panidco.ir