تلفن تماس پانید021-88518972  -  88518973

فناوری شبكه شركت Cisco

راه حل «Wi-Fi» جهانی پیشنهاد شده توسط  شرکت «Cisco» نقاط دسترسی با طولانی ترین دامنه برای صنعت و امکان عرضه خدمات دوسویه را برای ارائه دهندگان خدماتی که به دنبال افزایش عایدات خویش بوده را در بر می‌گیرد.
 
فناوری شبکه «Cisco» که در شهر سَن جوزه، ایالت کالیفرنیا واقع شده است، مورخ 14 نوامبر 2014 عرضه راه حل «Wi-Fi» جهانی این شرکت برای ارائه دهندگان خدمات را اعلام کرد. این راه حل دو سویه برای صنعت از ویژگی فناوری «HDVX» (تجربه صوت با وضوح بالا) بهره جسته که به میلیون‌ها دستگاه «Wi-Fi» قابلیت تلفن را می‌بخشد.
 
این راه حل سیسکو ارائه دهندگان خدمات را قادر می‌سازد تا راهکار جایگزینی برای تماس با کیفیت بالا را به کاربران خود عرضه کرده که می‌توان آن را مکمل خدمات صوت تلفن همراه تلقی نمود. راه حل «Wi-Fi» جهانی سیسکو سازوکار «Onboarding» تقریبا یکپارچه و فوق العاده امن، پوشش فراگیر، مقیاس انعطاف پذیر و خدمات رسانه ای غنی از جمله «HD VoWi-Fi» (ارسال صوت از طریق «Wi-Fi») را ارائه می‌کند.
 
 «Wi-Fi» از جهت سرعت، هزینه و پوشش دهی در انتقال داده‌های سیار امروزه مورد ترجیح عمومی واقع شده است. براساس پیش بینی‌ها تا سال 2018، دستگاه‌های متصل به تلفن همراه و «Wi-Fi» 76% از کل ترافیک اینترنت در مقایسه با 59 درصد سال 2013 را مطابق با شاخص شبکه سازی بصری سیسکو تولید خواهند کرد.
 
برای بهره بردن از کیفیت بالا در خدمات داده و صوت با وضوح بالا (HD) از طریق «Wi-Fi»، ارائه دهندگان خدمات نیازمند یک راه حل دوسویه با تکیه بر عملکرد، مقیاس و وسعت خدمات هستند که دسترسی، شبکه مرکزی موبایل و ابر ارتباطات راه دور را پوشش دهد. شرکت سیسکو امروز به عنوان پیشتاز بازار در حوزه راه حل‌های دو سویه «Wi-Fi» حامل شناخته می‌شود که بیش از 200 شبکه ارائه خدمات را در جهان مدیریت می‌کند.  
 
 
عملکرد و مقیاس

  • راه حل «Wi-Fi» جهانی سیسکو بالاترین توان عملیاتی در دسترس را در ناحیه وسیعی ارائه کرده و در عین حل، پوشش فراگیر داخلی و بیرونی را از طریق سبد کامل محصولات «802.11ac»، از جمله سری محصولات جدید «Cisco Aironet 1570» و «Cisco Aironet 1700» عرضه می‌کند.
  • با سرعت بیش از 1 گیگابابیت در در ثانیه (Gbps)، نقاط دسترسی نوع «Cisco Aironet 1700» و «Cisco Aironet 1700» دانلود مثلا کل مجموعه فیلم‌های «Star Wars» ظرف کمتر از یک دقیقه یا آخرین نسخه فیلم «Transformers» ظرف کمتر از هشت ثانیه برای کاربران امکان پذیر خواهد بود. 
  • «Cisco Aironet 1570» را باید مولفه کلیدی در راه حل «Wi-Fi» جهانی سیسکو تلقی کرد؛ یعنی، یکی از قدرتمند ترین نقاط دسترسی «802.11ac» داخلی با بالاترین دامنه در بازار امروز، که پوشضش داخلی گرید حامل فراگیر را با هزینه مقرون به صرفه در اختیار ارائه دهندگان خدمات قرار می‌دهد.
 
 
پیشرفت‌های فناوری
  • مدیریت غیر موازی تداخل در محیط‌های پر تراکم از طریق کاربرد فناوری منحصر به فرد «CleanAir» و «مدیریت منابع رادیویی» (RRM) دارای «Wi-Fi» پر سرعت که منحصرا برای اطمینان از این طراحی شده است که کاربران بتوانند از بهترین فرکانس رادیویی در دسترس و با بهترین کیفیت صوت با وضوح بالا استفاده کنند. 
  • تکنیک فیلترینگ فضایی (Beamforming) مبتنی بر پردازش سیگنال دیجیتال سینگال رادیویی را در دستگاه مشتری برای رسیدن به حداکثر توان عملیاتی حتی در محیط‌های پر ازدحام و حتی زمانیکه دستگاه مد نظر از فناوری رادیویی قدیمی تر استفاده کرده هدف قرار می‌دهد. 
  • پیاده سازی پروتکل‌های رومینگ «Wi-Fi» پر سرعت توسط شرکت سیسکو نقل و انتقال هموار بین نقاط دسترسی را برای اطمینان از حفظ پیوستار تماس و تجربه «VoWi-Fi» عالی تضمین می‌کند.

گرید حامل

  • راه حل نسل پنجم «Wi-Fi» جهانی سیسکو که سبدی از محصولات نقاط دسترسی داخلی و بیرونی نوع «Cisco Aironet 802.11ac»، کنترل کننده وایرلس «Cisco 8500»، روتر سری «Cisco ASR 1000» برای مدیریت هوشمند مشترکین و گیت‌وی «Small Cell» سری «Cisco ASR 5000» برای حفظ یکپارچگی هسته بسته موبایل را در بر می‌گیرد. 
  • دوام و اطمینان راه حل «Wi-Fi» جهانی سیسکو از طریق آزمایش ثابت شده است. این راه حل آماده استفاده در جهت کاهش هزینه‌های عملیاتی شما می‌باشد. امروز با ارائه فناوری «HDVX»، شرکت سیسکو زیرساخت و ابزارهای لازم را جهت تبدیل شبکه‌های اینترنت موبایل به فرصت‌های درآمدزا در اختیار ارائه دهندگان خدمات قرار داده است. 

منبع : وب سایت گروه دوران

  • Start Publishing Date
راه حل «Wi-Fi» جهانی پیشنهاد شده توسط  شرکت «Cisco» نقاط دسترسی با طولانی ترین دامنه برای صنعت و امکان عرضه خدمات دوسویه را برای ارائه دهندگان خدماتی که به ...

هارد‌دیسک‌ به دلیل قیمت بسیار مناسب، انتخاب اول کاربران برای ذخیره‌سازی داده‌ها و پشتیبان‌گیری است. به همین دلیل، کمپانی توشیبا هارد‌دیسک جدید ۱ ترابایتی با ...

اینتل در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷، پلتفرم‌های بالارده‌ی Skylake-X و Kaby Lake-X با حداکثر تعداد ۱۸ هسته‌ی پردازشی را رونمایی کرد؛ اما این ...

Load More

آدرسآدرس :  تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، کوچه نیکوقدم ، پلاک 8 ، واحدهای 17 و18

تلفن تماستلفن :  3-88518972-021

فکسفکس :  89782660-021

پست الکترونیکایمیل :  Info[at]panidco.ir